koniczynka
żłobek
drzewo1
dzrewo2
drzewo3
drogowskaz
cień
tramwaj 1
tramwaj 2
tramwaj 3
łącznik 1
łącznik 2
linka
jagódki
malinki
poziomki
tęcza
latawiec
koniczynki

Opinie rodziców

Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszych żłobków. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z nami oraz innymi rodzicami. Twoje zdanie jest dla wszystkich bardzo cenne!

Dodaj swój komentarz - przejdź do formularza

Komentarze (42)

  Rodzice Krzysia i Marianki
  Komentarz z dnia : Jul 01, 2019 at 09:52 PM
  Z całego serca dziękujemy wszystkim cudownym Ciociom oraz przemiłej Pani Dyrektor za wspaniałą opiekę, domową atmosferę, wsparcie, życzliwość, uśmiech, zdrowe i pyszne posiłki; wszystko to co sprawiało że nasze dzieci z radością szły (nawet biegły) rano do żłobka.
  Przykro nam, że powoli nadchodzi czas pożegnania.
  Chcielibyśmy gorąco polecić żłobek "Koniczynka" wszystkim rodzicom, tutaj dzieci świetnie się czują i rozwijają.
  Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Ciocie :)
  Basia i Maciej, rodzice Krzysia i Marianki
  MamaPoli i Toli
  Komentarz z dnia : Nov 13, 2018 at 10:06 PM
  Rewelacyjne miejsce. Naprawdę kompetentna opieka wyrozumiałych, opiekuńczych, serdecznych cioć. Córki 2,5 latki nie miały wcześniej doświadczenia w przebywaniu z dala od domu i rodziców. Sama na początku też się trochę tego obawiałam. Jednak bardzo szybko zaufałam temu żłobkowi,bo zarówno jako miejsce, jak i grupa zapewnił moim pannom wszystko, czego potrzebowały: towarzystwo innych dzieci, doskonałą zabawę połączoną z nauką samodzielności, rozwój poprzez zajęcia artystyczne i zdrowe, zróżnicowane wyżywienie (gotowane i pieczone na miejscu, menu do pozazdroszczenia i naśladowania w domu!). Żłobek Koniczynka jest kameralny i to jego dodatkowy atut. Pomimo lokalizacji w centrum miasta okolony budynkami mieszkalnymi izoluje się od gwaru miasta. Plac zabaw pośród starodrzewu zawsze czyściutki i zabezpieczony, wzorcowo przygotowany do rekreacji. Żałowałam, że córki były za stare :-) na kolejny rok w tej placówce. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich cioć z Malinek oraz dla życzliwej Pani Dyrektor.
  Mama Ewelinki
  Komentarz z dnia : Mar 10, 2018 at 11:16 PM
  Wspaniały żłobek córka od pierwszego dnia bardzo chetnie chodziła. Dzień bez pójścia dzień stracony. Świetne Ciocie i P. Dyrektor no i Kucharki jedzenie super. Wiele się nauczyła i teraz jest bystrzacha w przedszkolu. Jeśli się ktoś zastanawia to bez wachania mogę polecić. Jeszcze raz dziękuję całej Załodze
  Komentarz z dnia : Sep 01, 2017 at 08:47 AM
  Witam serdecznie,
  Wczoraj zakończyłyśmy z córką pierwszy etap edukacji w najcudowniejszym żłobku pod słońcem. Najwspanialsze Ciocie, przemiła Pani Dyrektor. Jeżeli któryś rodzic ma wątpliwości to nie ma się co obawiać. Owszem z początku dzieci płaczą- to całkowicie naturalne, jednak z doświadczenia (trójka dzieci) wiem, że bardzo szybko się przyzwyczajają i czują się w żłobku bezpiecznie i wesoło. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim Ciociom oraz Pani Dyrektor za wspaniałą opiekę i niewiarygodną cierpliwość.
  Gorąco pozdrawiamy
  Zofia Puzio wraz z Oleńką
  Rodzice Helenki
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2017 at 10:43 AM
  Rewelacyjny żłobek, gdzie Ciocie wspaniale opiekują się dziećmi. Helenka chodziła do żłobka 2 lata. Przez ten czas nauczyła się wielu piosenek, rozwinęła się ruchowo. Polecam rodzicom, którzy chcą się czuć spokojni wiedząc,że dziecko jest w dobrych rękach.
  Dziękujemy Ciociom raz jeszcze.

  Agnieszka i Maciej - rodzice Filipka
  Komentarz z dnia : Aug 22, 2017 at 02:19 PM
  No cóż, sierpień biegnie nieubłaganie i do 1 września coraz mniej czasu:( Po prawie trzech latach pomału żegnamy się z Naszą Koniczynką, bo nasz Synek miał tą przyjemność i szczęście, że poznał wszystkie wspaniałe Ciocie ze Żłobka Koniczynka i odwiedził wszystkie grupy Żłobka, a my razem z nim. Kochanym Ciociom i Pani Dyrektor serdecznie dziękujemy za wszystko co zrobiły dla naszego Filipka. Za czas, cierpliwość, uśmiech, miłe słowa, wyrozumiałość, za naukę samodzielności małego Brzdąca, który za chwilę będzie już przedszkolakiem. Moglibyśmy wyliczać tak bez końca, niestety słów brakuje, aby opisać tak cudowne miejsce dla naszego Synka, który zawsze był szczęśliwy i radosny, gdy szedł do Żłobka i gdy z wychodził z niego z zadowoleniem, że miło spędził dzień, bez grymasu niezadowolenia. Gdybyśmy mieli kolejny raz wybierać Żłobek (co niestety już nie nastąpi) na pewno byłaby to Koniczynka. W ciemno możemy go polecić i z czystym sumieniem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za serce i dobroć okazane naszemu Filipkowi:)
  Komentarz z dnia : Jul 05, 2017 at 08:46 AM
  Minął rok, odkąd nasz syn skończył chodzić do Koniczynki. Wojtuś wciąż pamięta ukochane ciocie z poziomek i malinek. To niesamowite, jak bardzo tęskni się do wspaniałych miejsc. My tęsknimy bardzo za Koniczynką. Polecamy wszystkim rodzicom żłobek, gdzie nasz syn czuł się bezpieczny, kochany, rozumiany. Ciocie opiekują się dziećmi troskliwie, dbają o zdrowie i rozwój dziecka a także relacje z rodzicami. Pani dyrektor żłobka jest osobą wyrozumiała, niezwykle miłą, która stara się pomóc we wszystkim rodzicom. Nigdy nie zapomnimy wsparcia, jakie dała nam ta placówka. Pozdrawiamy i życzymy miłych wakacji całemu personelowi koniczynki. Natalia i Paweł Frąckowiak z Wojtusiem.
  Anesa
  Komentarz z dnia : May 12, 2017 at 09:11 PM
  Miałam napisać w październiku kiedy Iwo skończył edukację w żłobku koniczynka kiedy to nasz 2,5 letni syn poszedł do przedszkola. był najmłodszy w grupie a w pełni przygotowany, zgłaszał potrzeby, nie używał smoczka, mówił na tyle zrozumiale że ciocie w przedszkolu od razu wiedziały że jest żłobkowy.
  dwa lata wcześniej żłobek skończyła również nasza córka Mila, miała skończone 3 latka w jednym paluszku sporo słówek po angielsku i nie da sobie w kaszę dmuchać :-)
  dzieci do tej pory kiedy przejeżdżamy obok krzyczą o nasz żłobek
  ciocie wspaniała, jadłospis jak w najbardziej wyszukanych restauracjach ale wszystko zdrowe i utrwalające zdrowe nawyki
  jeśli się ktoś zastanawia czy oddać dziecko do żłobka - oddać bo szybciej się rozwija
  czy do tego - ja jestem MEGA zadowolona, czasem trąca komuną ale chyba tak jest w państwowych i żłobkach i przedszkolach. Pozdrawiamy
  Rodzice Julki
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 10:04 PM
  Wszystkim nie zdecydowanym szczerze polecamy "Koniczynkę". Nasza córka lepiej trafić nie mogła. Pani Dyrektor super!!! Ciocie zawsze miłe i uśmiechnięte, pełne ciepła i cierpliwości :) Julia codziennie śpiewa nowe piosenki i wraca ze żłobka z uśmiechem - to oczywiście zasługa naszych kochanych Pań. Będzie nam smutno, gdy przyjdzie czas rozstania, ale póki co jeszcze rok przed nami z czego bardzo się cieszymy! Ciocie i Pani Dyrektor jesteście THE BEST :)
  Mama Leona
  Komentarz z dnia : Aug 30, 2016 at 12:26 PM
  Do wszystkich rodziców, którzy szukają żłobka dla dziecka lub mają wątpliwości jaki wybrać żłobek - Koniczynka to najlepszy wybór! Bardzo polecam ten żłobek! Fachowe, przemiłe, a co najważniejsze ukochane przez dzieciaki - panie opiekunki. Bardzo miła pani dyrektor. Żłobek wspaniale funkcjonujący. Dużo atrakcji dla dzieci. Panie wspaniale zorganizowane. Dzieci dostają dobre, zdrowe jedzenie, które chętnie jedzą. Mój synek wchodził do żłobka chętnie, wychodził uśmiechnięty i zadbany, czyściutki, uczesany. Tam oduczył się noszenia pieluszki i nauczył samodzielnego jedzenia. Do tego żłobka nie mam żadnych uwag i zastrzeżeń! Polecam! I dziękuję za opiekę nad synkiem.
  Gabrysia z Rodzicami
  Komentarz z dnia : Aug 04, 2016 at 10:15 PM
  Polecamy "Koniczynkę" wszystkim Maluchom i ich Rodzicom. To wspaniały czas nauki przez zabawę. Pani Dyrektor dobrze zna każdego Wychowanka, a Ciocie są cierpliwe i troskliwe. Te dwa lata bardzo dobrze wpłynęły na rozwój naszej córeczki, stała się otwartą radosną dziewczynką. Przychodząc ze Żłobka ciągle czymś nas zaskakiwała. Otrzymała naprawdę dobre przygotowanie do Przedszkola, bo w naturalny sposób stała się samodzielna. A teraz, kiedy już czas spędzony w "Koniczynce" za nami... Gabrysia tęskni i wieczorami pyta, czy jutro pójdziemy do koleżanek i kolegów.... i trochę nam smutno, że ten czas już za nami. Dziękujemy ślicznie :o)
  Rodzice Maksymiliana z Poziomek
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2016 at 10:00 PM
  „Wszystko, co wielkie, Jest wielkie przez serce” Cyprian Kamil Norwid Nasz synek na starcie swojego życia otrzymał w prezencie olbrzymi pokład pozytywnej energii i radości oraz pozytywnych uczuć. Stał się wspaniałym małym człowiekiem z wielką wyobraźnią, potrafiącym zauważyć krzywdę, umiejącym wyrazić swoje uczucia. To, jak został ukształtowany na początkowym etapie życia niewątpliwie zaprocentuje w przyszłości. A zawdzięczamy to Wszystkim Kochanym Ciociom i Pani Dyrektor ze Żłobka KONICZYNKA, które otworzyły przed nim swe serca. Ogromnie dziękujemy! 
  Rodzice Kacpra
  Komentarz z dnia : Feb 18, 2016 at 07:39 PM
  Dziękujemy wszystkim Ciocią za wspaniałą opiekę, wychowanie i rozwój naszego synka Kacperka...umiejętności naszego dziecka rozwijają się dzięki Państwu.
  Zofia Puzio
  Komentarz z dnia : Feb 17, 2016 at 01:11 PM
  Z całego serducha dziękuję za tak wspaniałą opiekę :)
  Zofia Puzio
  Komentarz z dnia : Feb 17, 2016 at 01:09 PM
  Gorąco polecam żłobek Koniczynka. Zarówno ciocie jak i Pani dyrektor są bardzo miłe. Synek (obecny przedszkolak) bardzo chętnie chodził do żłobka. Córka obecnie jest w grupie poziomek i również jest zachwycona. Dzieciaczki są zadbane i dopieszczone :)
  Filip
  Komentarz z dnia : Feb 09, 2016 at 08:23 AM
  Dziękuję bardzo za troskliwą opiekę nad dzieckiem.
  Mama Jacka
  Komentarz z dnia : Dec 08, 2015 at 02:06 PM
  Wszystkim rodzicom wybierającym Żłobek dla swojego dziecka, polecam jedyną i niepowtarzalną Koniczynę, wraz z cudownymi ciociami. Odbierając dziecko każdego dnia widzę, że jest wesoły, rogadany, zadowolony i czyściutki 😀 W domu śpiewa piosenki i recytuje wierszyki (oczywiście na miarę Jego możliwości, a ma 2,5 roku), opowiada, co się wydarzyło w ciągu dnia, a na pytanie kogo kocha najbardziej, odpowiada "ciocię Natalię" 😉 Powoli kończy się nasza wspólna przygoda w tym miejscu i nie ukrwam, że będzie to dla nas trudne rozstanie. Trzymam kciuki za Panią Pani Dyrektor, dziękuję za pomoc i życzliwość, a wszystkim ciociom życzę wytrwałości i tego samego podejścia do wszystkich dzieci, jakie okazałyście Jackowi.
  Marzena Zawadzka
  Komentarz z dnia : Sep 22, 2015 at 12:39 PM
  Bardzo polecam i jednocześnie dziękuję wszystkim Paniom ze żłobka. Julka wyjątkowo szybko polubiła to miejsce. W szatni nie mogła się doczekać kiedy będzie mogła wejść do sali do dzieci i cioci. Dziękuję szczególnie cioci Dorotce i cioci Lili za to, że Julka tak chętnie chodziła do żłobka i wyniosła stamtąd ogromną samodzielność. Pragnę też podziękować Pani Dyrektor za wszelką pomoc i tak miłą współpracę.
  mama Malwiny, Iwa i Oskara
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2015 at 07:56 AM
  Kolejne moje pociechy wyfruną dziś z żlobkowego gniazda i choć chłopcy chcą iść już do przedszkola to będzie żal i tęsknota za kochanymi Ciociami. Dziękujemy Wam za opiekę, cierpliwość , wyrozumiałość, współpracę i ogromne pokłady ciepła! Jeśli ktoś ma wątpliwości co do poziomu opieki w tym żłobku to gwarantuje, że się nie rozczaruje jak odda swoje dziecko w ręce tych wspaniałych kobiet! Pani Dyrektor to ostoja spokoju, wyrozumiałości i chęci do współpracy. Dziękujemy bardzo!
  mama sandrypod ich opiekom
  Komentarz z dnia : Jul 17, 2015 at 07:50 PM
  dziekuje za 2 cudowna lata opieki nad moja sandra.za cierpliwosc,za serce,za wszystko czego mogla sie od kochanych cioteczek nauczyc, Dziekuje ze w kazdy dzien sandra biegla z radoscia i wielkim usmiechem do zlobka i wracala tez z usmiechem.teraz przy drugiej ciazy juz wiem ze 2 dziecko rowniez zawita do naszej kochanej KONICZYNKI,az sie plakac chcialo ze to juz koniec sciezki do naszego kochanego zlobeczka;}}}polecam kazdym rodzicom.
  Mama Leona
  Komentarz z dnia : Jun 16, 2015 at 05:57 PM
  Dziękuję za wspaniałe 2 lata, za cierpliwość, której brakuje pewnie wielu rodzicom i za to, że będąc w pracy byłam spokojna o mojego synka. Szczególnie dziękuję Cioci Asi za to, że nosiła na rękach Leona i zastępowała mu mamę.
  Mama Leny
  Komentarz z dnia : Jun 07, 2015 at 07:00 PM
  Dziękuję ślicznie za zorganizowanie Dnia Matki w żłobku "Koniczynka"! Był to bardzo wspaniały dzień dla mnie! Dzieci fantastycznie zaśpiewały piosenki i pięknie powiedziały wierszyk! :-) Jest to bardo cudowne miejsce, gdzie dzieci mają fantastyczną opiekę! Szkoda tylko, że pobyt mojej córeczki kończy się już w sierpniu. Polecam wszystkim ten żłobek!
  Mama Inezki
  Komentarz z dnia : Mar 27, 2015 at 05:31 PM
  Żłobek "Koniczynka" to wspaniałe miejsce, w którym panuje atmosfera spokoju, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Moja córeczka uwielbiała swój żłobek oraz Ciocie, które z wielką troską się nią codziennie zajmowały. Żłobek "Koniczynka" to miejsce, które stymuluje możliwości naszych pociech oraz tworzy korzystne warunki dla ich wszechstronnego rozwoju. Dziękujemy Pani Dyrektor za wyrozumiałość i chęć do współpracy.
  Mama Leny
  Komentarz z dnia : Mar 26, 2015 at 05:10 PM
  Ślicznie dziękuję za możliwość zobaczenia jak bawi się moja córeczka wraz z innymi dziećmi w żłobku Koniczynka! Było bardzo miło i sympatycznie! Jest to wspaniałe miejsce dla maluchów!!!! Polecam wszystkim ten żłobek! Świetna opieka, pyszne jedzenie, dziecko szybciej rozwija się. Ciocie i Pani Dyrektor to wspaniałe kobiety, które są wyrozumiałe, cierpliwe, uśmiechnięte i przesympatyczne!!! Pozdrawiam!
  Anna Heintze
  Komentarz z dnia : Dec 29, 2014 at 11:29 AM
  Mateuszek miał skończony rok kiedy zaprowadziliśmy go do żłobka. Jak u każdego dziecka okres adaptacyjny jest płaczliwy, ale wspaniałe ciocie ze żłobka uspakajały mnie że to minie i rzeczywiście tak się stało. Żłobek koniczynka to cudowne miejsce gdzie nasze dzieci wspaniale się rozwijają i radośnie bawią. Mateuszek dużo choruje z tym (na początku) trzeba się liczyć. Pewnie gdyby nie to, że wyraźnie widzę, że moje dziecko JEST BARDZO SZCZĘŚLIWE w swoim żłobku (np. klaszcze w ręce gdy wchodzimy do żłobka i nie chętnie wraca do domu) jest dla mnie powodem dlaczego mimo licznych katarków i kaszelków zdecydowałam się przeczekać ten trudny okres (choroby). Pani dyr. wspaniała kontaktowa osoba pocieszyła mnie, że na wiosnę odporność dziecka będzie lepsza. Dlaczego żłobek Koniczynka jest wyjątkowy? Przede wszystkim Panie są BARDZO TROSKLIWE I ZAANGAŻOWANE w wychowanie każdego malucha. Świadczy o tym codzienna rozmowa z każdym rodzicem, podczas której dowiadujemy się co nasze dziecko robiło, ile i co zjadło (a jadłospis jest na prawdę imponujący - własna zdrowa kuchnia), czy jest zdrowe. Dzięki obserwacjom Pań w żłobku poszłam z Mateuszkiem do lekarza i okazało się, że zaczynała się infekcja i w porę zaczęliśmy leczenie. Dziękuję za troskliwości cioć. Jeśli dziecko jest chore to Panie proszą by odebrać malucha by nie narazić inne dzieci, co dziś nie jest częste. Podczas urlopu żłobka można oddać dziecko do filii żłobka przy ul. Szamarzewskiego, czyli rodzic nie zostaje z problemem sam. Swoim wpisem chciałabym nie tylko polecić rodzicom Koniczynkę, ale także bardzo podziękować Paniom za troskę i szczęście mojego synka. Rodzice, oddając swój skarb do tego żłobka możecie spać spokojnie:)
  Monika Antoszewska
  Komentarz z dnia : Mar 06, 2014 at 11:08 PM
  Żłobek Koniczynka to miejce godne polecenia. Wiem, że moja córczka jest w nim bezpieczna, ma doskonałą i fachową opiekę, wspaniałe Ciocie, które nie tylko uczą ją zachowań społecznych, pokazują świat, ale otaczają troskliwością i dają poczucie bezpieczeństwa. Idąc do pracy wiem, że Zojunia jest w dobrych rękach. A kiedy jesteśmy razem i widzę, że sama myje rączki, siada na nocniku, ubiera spodenki czy śpiewa piosenki i opowiada wierszyki, wiem, że w ogromnej mierze jest to zasługa Cioć - to Wy ją tego nauczyłyście. Dziękuję wszystkim Ciociom oraz Pani Dyrektor za to, że jesteście takie kochane dla mojej córeczki.
  mamuśka bliźniaków :)
  Komentarz z dnia : Feb 16, 2014 at 09:24 PM
  Cudowna empatyczna i zaangażowana Pani Dyrektor, uśmiechnięte i serdeczne Ciocie oraz wychodzące uśmiechnięte dzieciaczki to najlepsze wspomnienia mamy z tamtego okresu. Bardzo dziękujemy za wszystko. Żłobek oczywiście godny polecenia! Pozdrawiamy
  Zofia Puzio
  Komentarz z dnia : Dec 18, 2013 at 07:53 AM
  Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, samych smakołyków na Wigilijnym stole oraz wiele uśmiechu w gronie rodzinnym życzy absolwent Mateuszek Puzio z rodzicami i rodzeństwem
  Zofia Puzio
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2013 at 02:08 PM
  Bardzo nam żal i szkoda, że czas żłobka się zakończył. Cudowna Pani Dyrektor i Najwspanialsze Ciocie. Smutek ogromny w naszych sercach zagościł. Wszystkim nowym dzieciaczkom i im zatroskanym rodzicom życzymy wiele wspaniałych chwil.
  Elżbieta Damian Bryll
  Komentarz z dnia : Aug 29, 2013 at 08:18 AM
  Minął beztroski czas żłobka, czas pełen radości, bogaty w wydarzenia z życia żłobka, dla nas, rodziców – liczony zmianami w wyglądzie i zachowaniu naszej córki Oliwii. Wciąż pamiętamy pierwszy dzień w żłobku i Panie serdecznie witające każde dziecko. Dziękujemy za stworzenie wspaniałego, przyjaznego i ciepłego żłobka, w którym nasze dziecko czuło się bezpiecznie i dobrze się rozwijało. Przekraczając próg żłobka odnosi się wrażenie, że wszystko tu stworzone jest rzeczywiście z myślą o dziecku, jego potrzebach i przyjemnościach. Zadbaliście Państwo wraz z fantastycznie dobraną kadrą, aby były w nim pielęgnowane tradycje, ale także realizowane nowe pomysły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu my, rodzice, także uczestniczyliśmy w życiu placówki. Zachowaliśmy wszystkie wykonane własnoręcznie przez Oliwię prezenty z okazji świąt, dni mamy i taty, dziadka i babci i wielu innych wydarzeń… jest ich bez liku. Za to wszystko ,a przede wszystkim za troskę, miłość i okazane serce, pragniemy serdecznie podziękować.
  Kasia Wacławek
  Komentarz z dnia : Mar 10, 2013 at 01:50 AM
  Kochane moje Ciocie!!!!!!!!!!!!dziękuję Wam za każdy dzień, każdy uśmiech, piosenkę, za każde przytulenie i całusa, za ogromne serduszko,za cierpliwość i wyrozumiałość, za opiekę i cały Wasz trud nad pierwszymi szlifami mojego wychowania. Nigdy Was nie zapomnę i obiecuję, że (z pomocą rodziców póki co :) ) będę starał się iść przez życie tak byście mogły być ze mnie dumne. A przede wszystkim chciałbym zawsze w życiu kierować się tylko sercem, którego tak wiele tu doświadczyłem… Wojtuś Wacławek (MALINKI) PS.Każdemu rodzicowi życzymy tej najważniejszej w życiu pewności.....że pozostawia swojego maluszka pod profesjonalną opieką ale jednocześnie w miejscu przepełnionym niezwykłym ciepłem, radością i czułością..DZIĘKUJEMY!!!MY TEŻ NIGDY NIE ZAPOMNIMY!!!kasia i przemek (rodzice Wojtusia)
  Rodzice Wojtusia J.
  Komentarz z dnia : Nov 21, 2012 at 01:41 PM
  Wszystkim zatroskanym rodzicom bardzo gorąco polecamy wspaniałą atmosferę Naszego Żłobka. Wojtuś codziennie rano z wielkim "bananem" na buźce wskakuję w objęcia Cioci, często zapominając nawet o "buziaku na do widzenia" dla Tatusia :) Ciocie zawsze uśmiechnięte i pogodne, więc nie ma się co dziwić, że nasze Malinki czują się tam jak w raju. Z wielką niecierpliwością czekamy, aż nasz młodszy synek dołączy do grona szczęśliwych lokatorów "Koniczynki".
  Ewunia Kowalczyk
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2012 at 11:34 AM
  Z wielkim żalem opuszczamy Koniczynkę ;( Za uśmiechy, całusy, świetną zabawę, naukę, cierpliwość, wszystkie godziny poświęcone Ewuni oraz za mnóstwo innych rzeczy, które nie sposób wyliczyć z całego serca DZIĘKUJEMY!!! Gorące pozdrowienia dla wszystkich cioć, a szczególnie dla cioci: Celinki, Natalii, Janki oraz Karolinki:)
  Mama Gabrysi
  Komentarz z dnia : Aug 01, 2012 at 07:48 AM
  Polecam wszystkim rodzicom żłobek Koniczynka. Córka chodziła do tego żlobka 2 lata i wiele się nauczyła. Codziennie śpiewa różne piosenki i mówi wierszyki. Dla mnie było ważne że Gabi bardzo chętnie chodziła do żłobka. Ciocie bardzo miłe i wspaniałe. Serdeczne podziękowania dla wszystkich cioć i pani Dyrektor za wspaniałą opiekę, cierpliwośc i wyrozumiałość
  Mama Maksia
  Komentarz z dnia : Jul 12, 2012 at 07:21 AM
  Bardzo dziękuję za opiekę nad moim synkiem. Ciocie są bardzo ciepłe i miłe, a dziecko zawsze czyste i zadbane. Polecam z całego serca żłobek wszystkim rodzicom!!!
  Rodzice Jasia (gr I - Żłobek Koniczynka)
  Komentarz z dnia : Jul 06, 2012 at 01:22 PM
  Żłobek "KONICZYNKA" to jest mały światek, ukochane w nim ciocie są, które serca wielkie mają i uśmiechem nas witają :) Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, brak słów na wyrażenie wdzięczności za wspaniałą opiekę nad Naszym synkiem, który w przyjaznej atmosferze rewelacyjnie się rozwija :) Żłobek "KONICZYNKA" jest wspaniały !
  Rodzice Puziaka
  Komentarz z dnia : Jul 06, 2012 at 01:21 PM
  Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i Wszystkim Ciociom, za tak miłą opiekę nad naszym Puziakiem. Uśmiech dziecka na widok wszystkich Pań mówi wszystko. Dziękujemy
  Katarzyna
  Komentarz z dnia : Jul 06, 2012 at 01:18 PM
  Dziękujemy za cudowna opiekę nad naszym Szymonkiem.Fantastycznie się rozwija,jest pogodnym i radosnym dzieckiem.Wszystkie Ciocie ze żłobka KONICZYNKA są niesamowite-tyle ciepła w sobie mają!!!Dziękujemy za to,że tyle serca wkładacie Panie w swoją pracę!!!Szymek nawet w soboty woła ,że chce do żłoba. A wielka radość i uśmiech Szymka na widok Cioci to dla niezbity dowód na to,że nie mogliśmy lepiej trafić.Kochane Ciocie-jesteście wspaniałe!!!!!Dziękujemy za wszystko!!!
  Katarzyna Jędrzejczyk
  Komentarz z dnia : Jul 04, 2012 at 09:22 PM
  Nie wyobrażam sobie lepszej opieki dla naszego Szymonka-wspaniale się rozwija,jest radosnym i pogodnym dzieckiem.Ciocie są niesamowite-tyle ciepła,radości i pogody ducha w sobie mają!.Żłobek KONICZYNKA to naprawdę drugi dom dla naszych pociech.Szymuś nieraz nawet w sobotę woła,że chce do żłoba.Wszystkim Paniom i Pani Dyrektor serdecznie dziękujemy za ten wspaniały rok!!!!Szkoda wielka,że to już ostatnie dni spędzane razem!!!DZIĘKUJEMY!!!
  Marta Rasz
  Komentarz z dnia : May 16, 2012 at 08:24 PM
  polecam bardzo. Moja córa chodziła do tego żłobka. Ciocie bardzo miłe , ciepłe, Kochane. Córka z przyjemnością chodziła do żłobka. Podziękowania i gorace pozdrowiania od Martynki dla wszystkich Kochanych cioc
  Zofia
  Komentarz z dnia : May 10, 2012 at 01:59 PM
  Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim Panią które sprawują opieke nad Mateuszkiem. Uśmiech dziecka mówi wszystko
  Rodzice
  Komentarz z dnia : Apr 13, 2012 at 06:19 PM
  Polecamy wszystkim rodzicom ten żłobek. Dziecko niesamowicie szybko się rozwija pod fachowym i czujnym okiem cioć. Hania z radością przychodzi do żłobka i z uśmiechem z niego wychodzi, zawsze zadbana, najedzona, wybawiona i z nową piosenką lub wierszykiem. Drodzy rodzice, jeżeli obawiacie się posłać dziecko do żłobka --- Wasze obawy są niepotrzebne! Żłobek to nie przechowalnia dzieci jak wiele osób uważa! To miejsce gdzie panuje rodzinna atmosfera, ciocie są zawsze uśmiechnięte (nawet jeśli dzieci dają nieźle popalić), dzieciaczki wiele się uczą i są na prawdę szczęśliwe. Dziś gdyby ktoś mi zaproponował, że opłaci mi opiekunkę, która zajmie się dzieckiem w domu i tak bym posłała córkę do żłobka bo żadna niania nie byłaby w stanie dać tyle Hani co ten żłobek.
 

Napisz komentarz

Dopuszczalne znaczniki: <b><i><br>Dodaj nowy komentarz: